Archive for the ‘Novinky’ Category

Středa, Leden 13th, 2010


Ačkoliv zima byla ještě zkraje prosince na dovolené a nevypadalo to se sněhem moc pozitivně, vše se obrátilo k lepšímu. Zima bude, a pořádná. A nejzimovatější bude v K2 FUNSTORM snowparku na Moravský boudě. Park se nachází v nadmořské výšce 1225 m.n.m, tudíž kvalitní sněhové podmínky jsou zaručeny i v polovině března, kdy tam SNCProduction pořádá FreestyleZOO snb& freeski camp.
Podrobnosti, aktuality a profily koučů naleznete na zde!

FREESTYLE ZOO CAMP

Středa, Červen 24th, 2009

SNB & FREESKI & FREEBORD SUMMER CAMP!

FSZOO CAMP leták

FSZOO CAMP leták

termín: 27.07. - 02.08.2009
místo:
Acrobat park Štíty
whats up: Letní Freestyle ZOO snb&fb&ski kamp určený pro všechny začínající i pokročilé freestylery a freestylerky. Hlavní naplní kempu je vyuka a zdokonalování skills ve skákání a jibingu  za asistence těch nejlepších českých riderů.
program:
freestyle skákání, jibing, freebording, párty, grilling, chilling, trampolínky, bike, lezení, paintball, soutěže o ceny, přednášky (zranění, technologie, voskování, freebording atd.)

Více info a profily koučů a hostů na www.camps.fszoo.net

Nová řada koleček Slashers

Sobota, Duben 25th, 2009

Právě do Čech dorazila nové kolečka Slashers a novinkou je mimo ještě většího středového kolečka možnost vybrat si z několika barev a to konkrétně mezi bílou, oranžovou a fialovou. Kolečka oproti starým již takřka legendárním zeleným Slashers, na které všichni jezdci pějí ódy o jejich nezničitelnosti a vynikajících jízdních vlastnostech, neztratila nic ze svých kvalit ba naopak.. Kolečka si můžete koupit na našem eshopu a prohlédnou si je můžete zde:

Bílé Slashers IIFialové Slashers II

Oranžové Slashers II

Při zakoupení více sad či výměně koleček s kamarádem je možné různě kolečka střídat a míchat barvy dle libosti.

Přímé přenosy ze snowboardových akcích na Freebording.cz

Neděle, Únor 15th, 2009

Díky našim dobrým vztahům s Factory media a jejich Mpoira TV Vám můžeme nabídnout přímé přenosy z velkých snowboardových akcích, zdarma a to přímo na hlavní stránce Freebording.cz!
Mezi přímé přenosy, které již na freebording.cz byly odvysílany můžeme zmínit například legendární Billabong Air&Style nebo slopestyle RipCurl Crans Montana Champs.
 
 

 

Tento týden pak můžete sledovat snowboardovou megaakci The Arctic Challenge pod zaštitou snowboardové legendy Terjeho Haakonsena. Závodit se bude na obrovské quaterpipe a tato akce se díky své velkoleposti a dlouhé tradici řadí mezi 20 největších snowboardových akcí na světě!

Přímý přenos The Arctic Challenge můžete sledovat ve dnech 19. – 21. 2. 2009!

 

Odkazy: http://www.t-a-c.no/ ; www.factorymedia.com ; http://mpora.com/snowboarding/

 

Artic Challenge on mporaTV

Artic Challenge on mporaTV

 

 

Na Freebording.cz se budete s přímými přenosy setkávat i v budoucnu, nezapomeňte se proto pravidelně vracet  :)