Archive for the ‘Team’ Category

Freebording in da LBC

Pondělí, Květen 17th, 2010

V neděli 16.5. proběhlo natáčení menšího FB skeče pro DTV-Liberec pod vedením Ondřeje Petra.

Bandička..

Bandička..

Bendis..

Bendis..

 

Proběhl menší pojezd v místním sk8parku, který sloužil spíš jako místo na sraz. Po chvilce jsme vyrazili směr Vestec. Ve Vestci jsme měli sraz s místními fellas Filipem a Bendisem.Sešlo se nás celkem 9 a 3 kameramani.

Benďák..

Benďák..

Walking..

Walking..

Vzhledem k faktu, že akce byla naplánovaná poměrně dlouho a měl to být první letošní hromadnejší pojezd, potvrzených účástníků bylo poměrně dost. Bohužel, ale počasí akci příliš nepřálo a dost lidí postupně začalo svou účast odvolávat.. Takže nakonec nás moc nebzlo, ale pojedlili jsme stejně výborně :)

Vestec je skiareál nedaleko Liberce a je tam super krajinka a cestičky na freebording, bohužel bez absence lanovky a se zákazem vjezdu aut..  vyřešili jsme to trochu po svym a nějakej ten zákaz sem tam porušili, abychom stihli natočit co nejvíc materialu :)

Vestec..

Vestec..

Natáčení probíhalo v klídečku, ale samozřejmě jsem si musel rozbít hubu a ostatní pobavit zničením nových kalhot…  

 

Pak jsme se nalodili do aut a vyrazili směr Ještěd, kde je uplně nejvíc luxusní široká silnice s nepříliš velkým provozem.. sklon je tam dost slušnej a dá se tam dát celkem slušná rychlost.. By voko tak 50km/h pro silnější povahy a 30 km/h pro nás ostatní.. Bohužel letos ještě nestihli silničáři a déšt zamést, zejména v horní části, všechen šťerk po zimě a bylo trochu navlhlo vzhledem k počasí.. Takže jezdit se dalo jen od pulky kopce, ale jï tak to byl pěknej dlouhej pojezd. Nejdřív jsme natáčeli záběry “z kufru” za účasti kameramana Filipa, času bylo dost omezeně, vzhledem k blížícímu se termínu Filipovi maturity a nucenému odchodu domů. Kluci z DTV celou dobu pilně zaznamenávali vše z mnoha různých míst a úhlů a proběhlo mnoho jízd.. takže se brzo můžeme těšit na to krátké videjko. Sleduj Blog.

Follow cam :)

Follow cam :)

Vzhledem k faktu dlouhého kopce a lanovky v podobě auta, jsme si zajezdili opravdu dost a tak jsme se asi v 18 hodin rozhodli vše rozpustit - jízd bylo dost, začínali jsme být unavení a mít hlad… Hodili jsme kluky z DTV dom, dali menší chill ve vyhlášeném místním Kebab housu a vyrazili směr home..

Akce se celkem vydařila, byť to tak zezačátku moc nevypadalo a účast byla nevalná..

Rád bych tímto poděkoval zejména Ondrovi a klukům z DTV za organizaci super akce, Filipovi za utrhnutí se ze svého drahého studijního času, Bendisovi za posunutí rande, Sluncemu za trpělivost a všem ostatním za účast. …  a všechny bych tímto rád zaroveň pozval na druhé kolo natáčení, které bude v sobotu 22. 5. Účast bude jistě větší a počasí lepší… :) Doražte pojezdit!

Více fotek..

Report a video z podobné akce loňského roku:

Liberec & Tandvald Freebording.cz trip 09

Freebording.cz trip Tanvald

Pondělí, Září 14th, 2009
Románek skáče

Románek skáče

Pozdě, ale přece.. přinášíme minireport z loňského výletu za klukama do Liberce a Tanvaldu. Nejdřív jsme se sešli já a Michal a jeli vyzvednout Románka do paláce, v kterém bydlí jeho slečna. Po nalodění Románka jsme se sešli s Hubertem a fotografem BlackBeem, přeskočili k Hubertovi do káry a vyrazili směr Liberec.

Románek - průtah

Románek - průtah

Po cestě jsme ještě vyzvedli záškoláka Bendise, kterej si odskočil ze školy a vyrazili najít miniskatepark do Bakova nad Jizerou, kde jsme měli vytipovanej menší funbox na kterej se dá v pohodě rozjet. Bohužel nás během cesty chytnul déšť a všechno hrozně klouzalo, i přesto Románek zavdal několik stylovejch airů, bohužel však session zakončil zaseknutím koleček o coping radiusu a brutálně se bouchl do hlavy a narazil si kostč a záda. Tímto pro něj den co se týče freebording bohužel skončil.

JP se už nevešel..

JP se už nevešel..

Vydali jsme se tedy na cestu a dorazili do Liberce kde jsme postupně začali posbírávat zbytek partičky, bohužel hroozně chcalo a vypadalo to, že s freebordingem je šmitec uplně. Šli jsme tedy na pivko a pizzu, zatímco Románek v autě vydejchával svůj úraz, vypadalo to že mu je opravdu špatně. Postupně dohadujeme co dál a čekáme až doprší, mezitím volá Darek s tím že v Tanvaldě je sucho. Narychlo sháníme druhý auto a vyrážíme směr Tanvald..

Začátek sjezdu
Začátek sjezdu

Přijíždíme do Tanvaldu, vyzvedáváme Darka a Tomáše a dáváme 6km sjezd, který začíná u Darka před barákem (Příchovice) a vede až do Tanvaldu. Sjezd je fakt poněkud punkovější, povrch v pohodě ale silnice je samá serpentina a hrozně uzoučká, proto necháváme jedno auto jet ve předu a druhý v zadu aby blokovali a varovali ostatní auta.

Partička jde nahoru

Partička jde nahoru

Sjezd jsme přežili, když teda napočítám špíďovo roztavené kolečko, a vydáváme se směr Špíďova cukrárna kde dáváme zmrzku a chill. Po menšim relaxu se vydáváme na místní sídliště, kde je asi půlkilometrovej sjezdík se super povrchem. Máme zde několik obdivovatelů v podobě místních fellas, bohužel ne všem se zde náš pobyt líbí a zachvíli doráží MPéčka s tím, že nás nikdo udal.

Darek a stylová zatáčka

Darek a stylová zatáčka

K naší údivě byli policajti nejvíc vpohodě a po chvíli nám jdou uzavřít silnici abychom mohli natočit jeden záběr. Jeden policajt drží auta nahoře a druhý dole, fakt super policejní asistence, díky kluci! Myslim že „pan bonzák“ nebyl potěšen a to je dobře, bonzovat se nemá.. Začíná pršet a je pozdě, dáváme skupinový foto a vydáváme se směr Pha.. Po chvíli vidíme Špíďu, který jel napřed, jak spadl se skůtrem ze srázu a pomáháme mu skůtr vytáhnout.. bohužel to odneslo dost plastů a Tomáš tím není zrovna nadšený.

Průjezd zatáčkou za asistence MP

Průjezd zatáčkou za asistence MP

Poté už tedy opravdu vyrážíme směr Praha.. nakonec, ač to kvůli dešti nevypadalo, jsme super pojezdili.. škoda jen zraněného Románka a Špíďova skůtru!

Foto: BlackBee
Text a video:
Lukáš

Kompletní fotáž zde!

VIDEO:

Video ke stažení ZDE! (100MB)
Fotky ke stažení zde! (10 MB)

Šárka Pančochová a Filip Gutwirth vyhráli anketu o snowboardistu roku!

Pondělí, Listopad 24th, 2008

V presižní akci Boardawards 2008, ve které se vyhlašují nejlepší jezdec, nováček, snowpark,akce, legenda a fotogram vyhráli obě první místa dva jezdci z našeho Teamu Freebording.cz.

Není tím nikdo jiný než Filip Gutwirth (Mistr ČR v juniorech na 4×4, 4. místo na World rookie festu) a Šárka Pančochová (1. na mistrovství světa v BigAiru,  Mistrině ČR v 4×4)

Snowboardisa roku: Šárka Pančochová
Nováček roku: Filip Gutwirth

Šárka také nedávno vyhrála prestižní 4* TTR contest Horsefeathers Pleasure Jam 2008!! (V mužích první Andreas Wiig)
Video zde.

Radi bychom oboum zmíněným gratulovali!

Šárka Pančochová 540 na Dachsteinu

Šárka Pančochová 540 na Dachsteinu

Filip Gutwirth 720 Špindl
Filip Gutwirth 720 Špindl

Some old team news :) - Freebording trip

Pátek, Září 19th, 2008

Čau, tady je pár fotek z jednoho staršího team tripu, myslím že se fakt poved a všichni sme super pojezdili!

 

Více fotek naleznete zde