Archive for Září, 2008

Sháníme lidi pro tvorbu lokalit!

Pátek, Září 19th, 2008

Sháníme lidi pro tvorbu lokalit!

 

Jistě jste postřehli, že na freebording.cz fóru je již nějaký čas seznam lokalit a skateparků. Ač se snažíme o to, aby to tak nebylo,  zatím jsou dostupné víceméně pouze lokality v  Praze :(
Radi bychom, aby s Vaším přispěním se začli rozrůstat i ostatní lokality v jiných krajích a regionech. Určitě každý z Vás má v okolí spoustu super kopců (a parků) vhodných na freebording,.

Rádi bychom Vás tedy poprosili abyste si lokality neškudlili sami pro sebe a podělili se s ostatními o tajemství Vašich freebord lokalit. :)

Stači jen udělat pár fotek, natočit jakkoliv nekvalitní video, nebo alespoň nám sdělit kde se daná lokalita neléza – my se již postaráme o zveřejnění!

 

Je nám jasné, že občas je člověk trochu línej a radi  bychom Vás trochu motivovali – budeme aktivním přispěvovatelům poskytovat různé odměny a podobně – stači jen napsat, zavolat či cokoliv a domluvíme se!
Podělte se s náma o své lokality a přispějte k rozvoji freebordingu v čechách  a na slovensku!

 

 
 
 
 
 

 

Freebording ve Francii opravdu jede - 80 kmh tlačen za autem

Pátek, Září 19th, 2008

O tom, že je freebording jede v Evropě nejvíce ve Francii není pochyb - mají tam dokonce už i speciální Freebord parky jak jsme zaslechli! Snad něco takovýho bude časem i u nás!!

Zde je jedno video, který je opravdu nabitý downhillem, v čase 4:20 je jezdec tlačen autem rychlostí 80 km za hodinu! Var..


 Zdroj: Freebord USA
FREEBORD Session Aout 08 - France (38) from L.P.C Produfion on Vimeo.

Some old team news :) - Freebording trip

Pátek, Září 19th, 2008

Čau, tady je pár fotek z jednoho staršího team tripu, myslím že se fakt poved a všichni sme super pojezdili!

 

Více fotek naleznete zde

Ronnie zabíjí na freebordu

Pátek, Září 19th, 2008


Ronnie Ridderberg zabíjí na Freebordu

Brutální sjezdy v Dvouch aplách (Les 2 Alpes)

Pátek, Září 19th, 2008

Vítejte na blogu Freebording.cz

Čtvrtek, Září 18th, 2008

Vítejte na Freebording.cz blogu!

Na tomto blogu budete informováni o dění okolo freebordingu v Čechách, na stránkách freebording.cz a tak všeobecně! V současné době toho pro Vás máme mnoho nachystáno - nechte se překvapit!

Budeme velmi rádi, když se zapojíte do obsahu a tvorby tohoto blogu a do rozvoje komunity provozující freebording vůbec. Nezapomeňte chodit pravidelně na naše stránky a internetové fórum a nejlépe se i aktivně zapojit!

Rádi s Vámi budeme aktivně spolupracovat- pokud máte cokoliv co myslíte, že by zde mělo být uveřejněno, sem s tím - je to Váš blog :)

Díky

Team freebording.cz