Archive for Březen, 2010

Sezona 2010 je tady…

Pondělí, Březen 29th, 2010

Sněhy tají, slunce pomalu vykukuje… přišel čas na oprášení/nákup našich miláčků a užívat si ten správnej snowboardovej pocit i mimo svahy hor. Letos pro Vás plánujeme mnoho novinek, akcí a budeme dělat vše proto, abychom vytvořili pro nás jezdce to nejlepší zázemí. Největší novinkou bude změna Veřejné videogalerie a především systém zadávání lokalit pomocí Google maps. Na vývoji tohoto systému se usilovně pracuje a pevně věříme, že do léta bude spuštěn! Rádi uvítáme veškeré připomínky a nápady, ohledně webu a čehokoliv Vás napadne.

Určitě letos plánujeme mnoho neoficiálních pojezdů a pár těch oficiálních, jako bude návštěva světových jezdců Freebordingu v rámci Freebord Europe Tour 2010, Světový den freebordingu a možná ještě něco navíc.. Pokud chcete zorganizovat nějaký větší pojezd ve svém okolí, dejte vědět - rádi Vám s tím pomůžeme!

Freebording.cz se bude účastnit mnoha sportovních a kulturních akcí, startujeme festivalem United Islands poslední víkend před začátkem prázdnin a otevřením freestylového areálu pro skoky do vody Freejump.cz. Mimo různých závodů náš naleznete na mnoha hudebních fetsivalech, například Rock for People, Hiphop Jam, HipHop Kemp, Mighty sounds, Bažant Pohoda a mnoha dalších..

Pro lepší komunikaci a info o srazech se příhlaště k odběru novinek emailem (cca 3-5 emailů/rok ;  přihlášení na hlavní stránce freebording.cz) a nejlépe se staňte našimi fanoušky na Facebooku (pravidelnější aktualizace novinek).

Jako menší bonus tady máte jak odstartovali sezonu 2010 v San Franciscu a Francii + nejstarší video z dob kdy byl freebord ještě malinkým miminkem… prostě newschool vs oldchool:

USA zahájení sezony v San Franciscu:

Zahájení sezony ve Francii:

Oldschoooool… aneb jak to začínalo:


Čekujte videa z X-Games ve spolupráci s MPORA TV!

Čtvrtek, Březen 11th, 2010


Více snowboardingu na  MPORA TV

Den s Nicolasem Müllerem a Tylerem Chorltonem

Pátek, Březen 5th, 2010

Ve spolupráci s MPORA.TV Vám přinášíme reportáž jak traví snowboardový den různí profící. Dnes pro Vás máme dokonce 2 a to konkrétně Nici Müller a Tyler Chorlton. Dost slov a koukněte na videa:Více snowboardových videí chekujte na spřáteleném situ MPORA.TV!