Archive for Květen, 2010

Freebording in da LBC

Pondělí, Květen 17th, 2010

V neděli 16.5. proběhlo natáčení menšího FB skeče pro DTV-Liberec pod vedením Ondřeje Petra.

Bandička..

Bandička..

Bendis..

Bendis..

 

Proběhl menší pojezd v místním sk8parku, který sloužil spíš jako místo na sraz. Po chvilce jsme vyrazili směr Vestec. Ve Vestci jsme měli sraz s místními fellas Filipem a Bendisem.Sešlo se nás celkem 9 a 3 kameramani.

Benďák..

Benďák..

Walking..

Walking..

Vzhledem k faktu, že akce byla naplánovaná poměrně dlouho a měl to být první letošní hromadnejší pojezd, potvrzených účástníků bylo poměrně dost. Bohužel, ale počasí akci příliš nepřálo a dost lidí postupně začalo svou účast odvolávat.. Takže nakonec nás moc nebzlo, ale pojedlili jsme stejně výborně :)

Vestec je skiareál nedaleko Liberce a je tam super krajinka a cestičky na freebording, bohužel bez absence lanovky a se zákazem vjezdu aut..  vyřešili jsme to trochu po svym a nějakej ten zákaz sem tam porušili, abychom stihli natočit co nejvíc materialu :)

Vestec..

Vestec..

Natáčení probíhalo v klídečku, ale samozřejmě jsem si musel rozbít hubu a ostatní pobavit zničením nových kalhot…  

 

Pak jsme se nalodili do aut a vyrazili směr Ještěd, kde je uplně nejvíc luxusní široká silnice s nepříliš velkým provozem.. sklon je tam dost slušnej a dá se tam dát celkem slušná rychlost.. By voko tak 50km/h pro silnější povahy a 30 km/h pro nás ostatní.. Bohužel letos ještě nestihli silničáři a déšt zamést, zejména v horní části, všechen šťerk po zimě a bylo trochu navlhlo vzhledem k počasí.. Takže jezdit se dalo jen od pulky kopce, ale jï tak to byl pěknej dlouhej pojezd. Nejdřív jsme natáčeli záběry “z kufru” za účasti kameramana Filipa, času bylo dost omezeně, vzhledem k blížícímu se termínu Filipovi maturity a nucenému odchodu domů. Kluci z DTV celou dobu pilně zaznamenávali vše z mnoha různých míst a úhlů a proběhlo mnoho jízd.. takže se brzo můžeme těšit na to krátké videjko. Sleduj Blog.

Follow cam :)

Follow cam :)

Vzhledem k faktu dlouhého kopce a lanovky v podobě auta, jsme si zajezdili opravdu dost a tak jsme se asi v 18 hodin rozhodli vše rozpustit - jízd bylo dost, začínali jsme být unavení a mít hlad… Hodili jsme kluky z DTV dom, dali menší chill ve vyhlášeném místním Kebab housu a vyrazili směr home..

Akce se celkem vydařila, byť to tak zezačátku moc nevypadalo a účast byla nevalná..

Rád bych tímto poděkoval zejména Ondrovi a klukům z DTV za organizaci super akce, Filipovi za utrhnutí se ze svého drahého studijního času, Bendisovi za posunutí rande, Sluncemu za trpělivost a všem ostatním za účast. …  a všechny bych tímto rád zaroveň pozval na druhé kolo natáčení, které bude v sobotu 22. 5. Účast bude jistě větší a počasí lepší… :) Doražte pojezdit!

Více fotek..

Report a video z podobné akce loňského roku:

Liberec & Tandvald Freebording.cz trip 09

Freebording shooting a movie 16.5.2010

Úterý, Květen 4th, 2010
Nezávislé natáčení freebordového skeče v Liberci a nejbližším okolí. Nejlepší lokality vybrané lokálními jezdci. Ještěd, Vesec, i ostatní tajnější místa. Akce, která má za cíl přilákat co nejvíce jezdců, společně si pohodově zajezdit ve stylu Frebordového dne a hlavně natočit krátký, klipovitý film. Vše ve spolupráci s Dětskou televizí Liberec, profesionální technikou a zápalem freebordových nadšenců!!!

Celkem budou dva natáčecí dny - 16.5. a ještě neděle 23. květen 2010!! Hlavni den je 16.5. v nedeli. Tak si přijdtě zajezdit a začít freebordovou sezonu.

Odkaz pro tuto akci na Facebooku:                                                          http://www.facebook.com/event.php?eid=116950041656398&ref=mf

Časový harmonogram:
12:45
sraz Fügnerka (nádraží MHD pod velkejma hodinama)
13:00 sk8park - mírné rozježdění, freestyle
14:00 přesun tramvají směr Ještěd (tramvaj č. 3 směr Horní Hanychov) Ještěd downhill
cca 16:00 odjezd zpět na Fügnerku odtud směr Vesec
16:30 areál Vesec, příjezdová silnice ke kruháku
cca 18 - 19:30 h bude konec akce

Přijedte si zajezdit, at je nás co nejvíc!!!!

Pro Prazaky: Odjezd na nedelni Freebord akci v Liberci je z Cernyho mostu v 10:30! Piste, kdo chce jet a kdo pripadne pojede autem…