Freebord season closing 2011

Datum: Pátek 14. října - Neděle 16. října

Místo: Strakonice
 

Letošní závěrečnou akci jsme se rozhodli udělat letos na jiném, neotřelém, místě a to ve Strakonicích. Organizace se ujal Tomáš “Slunce” Lhoták za spolupráce 2 místních riderů.  Páteční program je spíše pro skalní nadšence a nedočkávé ridery, zatímco sobota je již dělaná i pro širší veřejnost a ná své si přijdou jak začátečníci, tak ostřílení jezdci. Ubytování a vše je dohodnuto, tak vemte prkna,chrániče, dobrou náladu a a přijeďte  si zajezdit a užít pěkný den ve znamení freebordingu!

Na místě také bude možnost zdarma si půjčit a vyzkoušet freebord!

Pokud bude zájem, zajistíme odvoz dodávkou z Prahy ráno v sobotu 15. října. Dodávka bude také vozit jezdce na místě konání. Po dohodě možnost nabrat lidi např. v Mníšku pod Brdy či Příbramy, či jinde po trase. Zájemci prosíme pište na náš email či na facebook.

Sraz/adresa: vždy parkoviště obchodniho domu u kruhového objezdu mezi ulicemi Písecká a Ellerova souřadnice: N 49° 15.6235′, E 13° 54.8014′

Kontakty:

Organizátor -  736 405 858 (Tomáš “Slunce” Lhoták)
Lokální rider - 731 486 512 ( Marek Rydval)
 Freebording.cz – 604 272 643 (Michal) 

Program akce na Facebooku:

 http://www.facebook.com/event.php?eid=196752800395835

 

   

 

        Přijďte zajezdit na posledním srazu tohoto roku!

Pátek:
Sraz ve Strakonicích v 14:00, chill, možná pár krátkých spotů ve městě a poté asi hodinová cesta autem do Srní, kde je parádní kopec se super sklonem i povrchem. cca 5-6 km. Cestou se ještě zastavÍme v kašperských horách, kde je cca 2 km sjezd… Večer hospůdka, pivko a spánek…

 

  Sobota:
Sraz mezi 13:00 - 13:15, poté přesun kousek za Strakonice, kde se budeme přesouvat mezi několika spoty, které jsou převážně úplně bez provozu a s ideálním sklonem jak pro ty z vás kteří už jezdí, ale i pro úplné začátečníky… Během dne, určitě proběhne i pár zábavných soutěží jako obvykle (slalom, king of the hill, alkoholic ride)… Večer párty v některém z místních barů…

Neděle

Chill a odjezd domů, nebo pro vytrvalé možnost ozkoušet místní skatepark a krátké městské spoty… Ubytování: v kempu, nebo možnost zkusit zamluvit ubytovnu, to ale záleží na vás, kdo budete chtít zůstat alespoň přes jednu noc-tak pište tady na zeď… Doprava: Možnost přidat se k nám z Prahy, místa máme… Pátek odjezd kolem 12, volat nebo psát Sluncemu, sobota odjezd kolem 11, volat nebo psát Freebording.cz…

Sraz/adresa: vždy parkoviště obchodniho domu u kruhového objezdu mezi ulicemi Písecká a Ellerova souřadnice: N 49° 15.6235′, E 13° 54.8014′

 Na akci bude možné koupit oblečení a věci za výhodné ceny, nutno objednat předem..  
 

Nějaké fotky ze spotů

Pokud dorazíte na místo později než je oficiální sraz, volejte na čísla: 736405858 (Slunce) či 731486512 (Marek) nebo 604272643 (Michal) pro informaci kde se aktuálně nacházíme!

 Další informace:

Ubytování pro mimopražské: 

Ubytování bude probíhat v místním kempu, kde je mimo jiné i možnost objednání chatek. Více informací a ceník ubytování zde! Pokud chcete, není problém zajistit Vám ubytování i mimo tento kemp.

 Autem:  Každý jak umí :) Místo srazu zde.

Veřejná doprava: Do Strakonic se dostanete buď vlakem nebo autobusem. Informace o spojeních na www.idos.cz . Sraz je kousíček od hlavního autobusového nádraži, mapa od nádraží k místu srazu zde.Pro případné vyhledání jiného spojení veřejnou dopravou po samotných Strakonicích klikněte na tento odkaz.

!! V připadě zájmu možnost zajištit odvoz dodávkou z Prahy ráno v sobotu 15. října. !!
( bližší info bude doplněno, po dohodě možnost nabrat lidi např. v Mníšku pod Brdy či Příbramy, či jinde po trase ; zájemci prosím pište včas na náš email či facebook)

Pokud máte někdo místo v autě, místo sháníte, piště prosím komentáře na facebooku, případně nám na email a my je zde zvěřejníme!

  Akce je neoficiální a bude se konat za provozu, ježdění na vlastní zodpovědnost a nebezpečí!
 

Prosíme všechny účastníky aby dbali na bezpečnost svojí a ostatních, dorazili co nejlépe opancéřovaní (doporučujeme minimálně helmu) a chovali se na silnicích co nejohleduplněji!

DĚKUJEME a TĚŠÍME SE NA VÁS!

Žádné komentáře

Dosud žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře nejsou povoleny.